O nás

  • V roku 2012 vznikla v srdci Slovenska spoločnosť Klas FARM zameraná na TRADIČNÉ poľnohospodárstvo, s orientáciou na EKO produkciu, hlavne pri chove hovädzieho dobytka a oviec, ktoré sú hlavným symbolom Slovenského poľnohospodárstva. História poľnohospodárstva, ako aj podmienky naň, sú v tejto oblasti ideálne, a z toho práve ťažíme aj my. MODERNÉ riadenie a zavádzanie nových trendov je našou vysokou prioritou so zachovaním tradície a s ohľadom na prírodu, z čoho vznikla aj naša firemná filozofia „Tradičné poľnohospodárstvo s moderným riadením“.
  • Cieľom je využiť poznatky našich predkov a ponechať pri pestovaní a chove dobytka rokmi overené postupy, ktoré sú perfektne doplnené o najmodernejšie činnosti riadenia. Práve toto spojenie môže priniesť opätovný rozvoj poľnohospodárstva na území stredného Slovenska a následne aj vlastnú surovinovú sebestačnosť pre slovenské podniky, kam práve naša produkcia putuje.
  • Odmenou za našu prácu je úsmev na vašich perách. Keďže aj vďaka našej produkcii sa na vašom stole objaví vynikajúci slovenský chlieb, či skvelá slovenská bryndza.
  • Aj napriek neustálym výkyvom počasia, ktoré do podstatnej miery ovplyvňujú chod spoločnosti, je pre nás každá situácia výzvou. Pýšiť sa môžeme aj Bio certifikátom, ktorý okrem iného hovorí aj o tom, že naša produkcia podlieha veľmi prísnym kritériám pri pestovaní, chove a následnom spracovaní.
KONTAKTY
Predaj, nákup agrokomodít, služby pozberovej linky
Ing. Peter Pastorok
mobil: +421 915 213 708
e-mail: pastorok@klasfarm.sk
Predaj živočíšnej výroby
Ing. Peter Slovák
mobil: +421 904 437 755
e-mail: slovak@klasfarm.sk
e-mail: info@klasfarm.sk